لوازم جانبی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس لو رفت

با وجود آنکه هنوز سامسونگ پرچمداران جدید 2018 خود را معرفی نکرده است. یک خرده فروشی آنلاین به اسم mobilefun.co.uk لیستی از لوازم جانبی گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس را منتشر کرده است. که در بین آنها در این لیست، قاب‌هایی نظیر Hyperknit، LED View، Clear View، آلکانترا و کاور‌های محافظ دیده می شود. همان قاب هایی که سال گذشته برای گلکسی اس 8 منتشر شده است.
بر اساس اخبار منتشر شده به جای استفاده از پد شارژر قابل تبدیل فعلی سامسونگ یک پد شارژر بی سیم جدید برای گوشی S9 منتشر شده است.

چنانچه که لیست منتشر شده از لوازم جانبی گلکسی S9 و S9 plus صحت داشته باشد. می تواند بسیاری از مشخصات این دو پرچمدار را آشکار کند.

اگر تصاویر رندر کاورهای Ghostek منتشر شده برای گوشی اس 9 واقعیت داشته باشد. پس پرچمدار جدید سامسونگ با یک دوربین معرفی خواهد شد. و نسخه پلاس آن مشابه گلکسی اس 8 از دوربین دوگانه استفاده خواهد برد.

در فبلت پرچم‌دار ۲۰۱۷ سامسونگ، دوربین دوگانه به‌صورت افقی در پنل پشتی جای گرفته؛ اما در گلکسی اس ۹ پلاس، چینش دوربین دوگانه به‌صورت عمودی است. علاوه‌ بر این گمان می‎رود در جانشین گلکسی اس ۸ و نسخه بزرگ‌تر آن، حسگر اثر انگشت جای‏‌گیری بهتری خواهد داشت؛ سامسونگ سنسور اثر انگشت را به پایین دوربین اصلی انتقال می‌دهد.

آن طور که معلوم است سامسونگ پرچمدار جدید خود را با پردازنده اسنپدراگون 845 برای بازار آمریکا و  پردازنده اکسینوس ۹۸۱۰ برای بازار آسیا و اروپا عرضه خواهد کرد.

همچنین رنگ قرمز برای قاب Hyperknit و Alcantra، حاکی از آن است که نسخه قرمزرنگ گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس به‌صورت محدود در برخی از بازارها عرضه خواهد شد. همچنین یک پد جدید به نام Dex Pad برای galaxy s9 و galaxy s9 plus عرضه خواهد کرد.

فارس کالا بزرگترین فروشگاه لوازم جانبی موبایل و تبلت در ایران این خبر را نه تائید و نه تکذیب می کند.

منبع: sammobile.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *