(4 رای)

پایه شارژ بلک بری BlackBerry Passport Sync Pod

خرید  داک شارژ بلک بری BlackBerry Passport Sync Pod ، مناسب برای گوشی BlackBerry Passport  ، دارای ایمنی و کیفیت بالا. با استفاده از این محصول می توان به راحتی با قرار داردن گوشی روی داک گوشی را شارژ نمود و نیازی به اتصال کابل به گوشی نیست.

جدید
  • مشکی
موجود
119,000 تومان

ارسال رایگان سراسر کشور
تضمین اصالت محصول
پشتیبانی 24 ساعته

مقدمه

انواع مختلفی از شارژر ها برای شارژ کردن گوشی های هوشمند روانه بازار شده اند. داک شارز نیز یک نوع شارژر می باشد با این تفاوت که دیگر نیازی به اتصال کابل به گوشی نمی باشد. زیرا خود داک از طریق کابل به پریز برق وصل می شود و تنها کافی است گوشی را روی داک قرار دهیم تا عملیات شارژ آغاز شود.  در ادامه می خواهیم به معرفی داک شارژ  مخصوص گوشی بلک بری بپردازیم.

معرفی محصول

داک شارژ بلک بری BlackBerry Passport Sync Pod یک محصول با کارایی فراوان است که می تواند اقدام به شارژ گوشی بلک بری کند . این محصول علاوه بر شارژ کردن می تواند به عنوان یک استند و نگهدارنده نیز مورد استفاده قرار گیرد. طراحی این محصول به گونه ای است که وقتی گوشی بر روی آن قرار میگیرد هیچگونه لرزش یا لغزشی نداشته و گوشی بر روی محیطی امن اقدام به شارژ می شود. در رابطه با ظاهر این محصول همانطور ک مشاهده می کنید میتوان گفت که بسیار شیک و زیبا است و می تواند نمای بسیار شیکی به میز کار شما دهد. این محصول همانطور که از نامش پیداست مخصوص گوشی BlackBerry Passport می باشد.

ویژگی ها

  • مناسب برای BlackBerry Passport
  • طراحی قابل حمل
  • امکان استفاده به عنوان استند
  • همراه با کابل شارژر بلک بری(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها