نماد اعتماد الکترونیکی

رهگیری سفارش

کد امنیتی

برچسب ها

پرفروش ترین‌ ها

تاریخ انتشار: 96-09-04 15:09:05 شنبه
نمایش: (184)

به روز رسانی نوکیا 8 به اندروید اوریو 8.0 آغاز شد

برنامه آزمایشی اندروید اوریو بر روی نوکیا 8 دو هفته پیش بسته شد. و امروز به روز رسانی رسمی اندروید 8 برای گوشی های نوکیا 8 در فنلاند و لهستان آغاز شد. طبق اخبار منتشر شده توسط کاربران انجمن DA Developers دستگاهای شماره TA-1004 و TA-1012 از خوشانس های هستند که اندروید Oreo  را دریافت کرده اند. Juho Sarvikas مدیر شرکت HMD این به روز رسانی را تائید کرده است.

به روز رسانی نوکیا 8 به اندروید اوریو

ارتقا سیستم عامل نوکیا 8 به نسخه جدید اندروید اوریو ویژگی های نرم افزار جدیدی مانند تصویر در تصویر، رمزگذاری اتوماتیک بر روی هر برنامه، جزئیات نوتیفیکیشن و اطلاع رسانی دقیق برای این گوشی به ارمغان می آورد. همچنین پچ امنیتی اندروید وصله می شود. و از همه مهمتر کارکرد دوگانه یوتیوب یعنی پخش فیلم و همچنین فهرست و مرور کردن ویدئو های دیگر در حین پخش و دیگر ویژگی های اندروید 8 که در صورت آپدیت سیستم عامل نوکیا 8 از آنها بهره خواهی برد.

همچنین عملکرد دوربین بهبود یافته است. آقای Sarvikas می گوید به روز رسانی در دو روز قابل انجام است. اما اگر حالا تصمیم به آپدیت اندروید دستگاه خود گرفته اید. باید کمی صبر کنید. حتی بعضی کاربران تا یک هفته دیگر به روز رسانی را دریافت خواهند کرد.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*