(2 رای)

شارژر فندکی با کیفیت بالا مخصوص لپتاب و نت بوک

خرید شارژر فندکی با کیفیت بالا مخصوص لپتاب و نت بوک

1444

جدید
موجود
182,000 تومان

ارسال رایگان سراسر کشور
تضمین اصالت محصول
پشتیبانی 24 ساعته

شارژر های فندکی هنگامی کاربرد بالای خود را نشان میدهند که ما دسترسی به برق شهری نداشته باشیم . شاید برای همه شما اتفاق افتاده باشد که قصد رفتن به تفریح و گردش را داشته باشید ولی گوشی  هوشمند ویا لپتاب شما شارژ نداشته باشد و یا به یک مسافرت  طولانی میروید و شارژ گوشی همراه و یا لپتاب شما به اتمام میرسد. در این صورت شما باید قید گوشی موبایل و لپتاب خودرا بزنید، شما میتوانید با داشتن یک شارژ فندکی در خودرو خود با خیال راحت به مسافرت های طولانی بروید بی آنکه نگران به اتمام رسیدن شارژ لپتاب گوشی موبایل و یا تبلت خود شوید.

شما میتوانید با یک شارژر فندکی تمامی گجت ها و دستگاه هایی که با اتصال پورت  USB  شارژ میشوند را به سرعت و به راحتی شارژ کنید.

این شارژر فندکی که مخصوص شارژ لپتاب و نت بوک طراحی شده میتواند نیاز شمارا به سادگی و به سرعت حل کند تا در مواقع ضروری که نیاز به شارژ دارید لپتاب و نوت بوک شمارا به سرعت شارژ کند.

شما برای شارژ لپتاب خود کافیست این شارژر را به جا فندکی خود متصل کنید . و با اتصال پورت ان به لپتاب خود آن راشارژ کنید. در بسته بندی این شارژر هشت سری  وجود دارد که به وسیله آنها میتوانید انواع لپتاب  و نت بوک را با پورت های مختلف شارژ کنید. خروجی این شارژر فندکی 90  وات وشدت جریان آن 4.7 آمپر میباشد. در ساخت این شارژ  یک مدار هوشمند به کار رفته است که میتواند دستگا ها شمارا از نوسانات برق یااتصال کوتاه محافظت کند. مواداولیه این شارژ از نوع مرغوب میباشد که کیفیت ساخت بالای دارد ودر مقابل حرارت نیز مقاومت بالای دارد. همچنین طول کابل این شارژر فندکی 120 سانتی متر میباشد.

ویژگی های کلی این محصول :

- سرعت بسیار مطلوب در شارژ 

- کیفیت بالای ساخت

- طراحی بسیار زیبا و منحصر به  فرد 

- با دوام 

- مقرون به صرفه 

سایر مشخصات محصول

نوع کارت :
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها