(2 رای)

کابل شارژر لایتنینگ مغناطیسی U-Cable Magnetic

Magnetic Lightning cable U-Cable 

جدید
  • طلایی
موجود
55,000 تومان

ارسال رایگان سراسر کشور
تضمین اصالت محصول
پشتیبانی 24 ساعته

کابل شارژر لایتنینگ مغناطیسی U-Cable Magnetic محصولی از شرکت U-Cable میباشد که یک کمپانی موفق در زمینه ی ارایه ی لوازم جانبی به حساب می آید. این کابل همانطورکه از نامش پیداست مخصوص گوشی ها و تبلت های شرکت اپل میباشد کهبا توجه به درگاه این محصولات طراحی و تولید شده است.اما با این تفاوت که این کابل دارای خاصیت مغناطیسی میباشد که با استفاده از این تکنولوژی کافیست سری کابل را نزدیک پورت شارژر دستگاه ببریم آن گاه کابل توسط خاصیت آهنربایی بسیار محکم و با جای گیری بسیار عالی به گوشی متصل شده و فرایند شارژ آغاز میشود.اگر بخواهیم به یکی دیگر از مزیت های این کابل اشاره کنیم باید بگوییم که آهنربای استفاده شده در این کابل بسیار قوی عمل میکند و قدرت بالایی دارد که باعث میشود کابل دايما ثابت بوده و از پورت دستگاه بدون اعمال دست، توسط محرک های فیزیکی خارج نشود.

سری فلزی این کابل که به دستگاه متصل میشود قابلیت جداشدن دارد به گونه ای که سری به گوشی متصل میشود و سپس کابل را به سری نزدیک میکنیم و این کار باعث میشود تا فرآیند شارژ آغاز شود.مجزا بودن سری و کابل مزیت هایی دارد که یکی از این مزیت ها جلوگیری از ورود گرد و غبار به پورت دستگاه میباشد که میتواند از این بابت کاملا از گوشی محافظت کند و مزیت دیگراستفاده ی راحت از کابل میباشد که برای متصل شدن کافیست آن را نزدیک سری کابل که در گوشی قرار دارد میبریم.

این محصول ضد خش و ضد زنگ میباشد و جنس استفاده شده برای محافظت از سیم داخلی در بدنه ی کابل از بهترین نوع می باشد که دوام بسیار بالایی داشته و میتواند مدت های طولانی مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین با کمک شاخص نوری که در سر کابل وجود دارد، به راحتی می توانید مکان کابل را در تاریکی پیدا کنید.

- کیفیت بالا در ساخت

- طول یک متر 

- خروجی  2A , 5V

- ساخته شده از مواد TPE

- دریچه مغناطیسی میتواند به عنوان ضد گرد و خاک روی گوشی استفاده شود.

- کابل اپل تشکیل شده از سیم مسی با خلوص بالا ،4سیم 82 هسته

- این کابل شارژ مغناطیسی لایتنینگ دارای تراشه 8 پین است.

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها