logo

بهترین گلس برای شیائومی ردمی Note 12 Pro 4G

لوازم جانبی گوشی بیشتر از اینکه جنبه تزیینی داشته باشد برای محافظت از گوشی می باشد و اگر شما هم جزو افرادی هستید که گوشی موبایلتان دائما از دستتان می افتد و در معرض آسیب است، با توجه به افزایش روزانه قیمت گوشی پیشنهاد ما به شما خرید یک محافظ نمایشگر گوشی با کیفیت است تا بتواند به بهترین شکل از صفحه نمایش گوشی شما در برابر خط و خش و آسیب محافظت کند.

گوشی شیائومی ردمی نوت 12 پرو 4جی که ما در ادامه بهترین گلس ها برای این گوشی را معرفی کرده اییم یک گوشی میان رده با نمایشگر  120 هرتزی، دوربین 108 مگاپیکسلی، قدرت پردازش بهبود یافته و طراحی به روز شده است و گیمرها از باتری 5000 میلی آمپر ساعتی و شارژ 67 واتی توربو این اسمارتفون استقبال خواهند کرد.

قطعا مطالعه و بررسی لیست بهترین گلس برای شیائومی ردمی Note 12 Pro 4G می تواند به شما کمک کند تا خرید هوشمندانه ایی را تجربه کنید و راهنمای خوبی برای خرید شما خواهد بود. با فارس کالا همراه شوید.

گلس حریم شخصی شیائومی ردمی نوت 12 پرو 4G برند میتوبل

این کلس از شیشه حرارت دیده ژاپنی با فن آوری antistatic AB glue ساخته شده است که به گونه ایی است که فقط شما می توانید از روبرو صفحه نمایشگر گوشی خود را ببینید و در زاویه 28 درجه نمایشگر گوشی به صورت سیاه و تاریک دیده می شود.

این محافظ صفحه نمایش سطحی تمام چسب با پوشش کامل و نصب آسانی دارد.همچنین دارای درجه سختی 9h است و لبه های آن به صورت 5D  برش خورده که باعث مقاومت بیشتر در برابر ضربه و فشار می شود. خاصیت آنتی استاتیک این محصول باعث می شود تا انگشت به راحتی روی تاچ گوشی حرکت کند و تاچ گوشی نرم و روان باشد.

1 45

ویژگی گلس حریم شخصی شیائومی ردمی نوت 12 پرو 4G برند میتوبل:

-حفظ حریم خصوصی

-تمام چسب

-نصب آسان و بدون ایجاد حباب

-سختی بالا در برابر خط و خش

گلس شیائومی ردمی نوت 12 پرو 4G مدل HORO Green Dragon

این گلس از مواد شیشه ایی درجه  1با فن آوری آنتی استاتیک ساخته شده است و دارای درجه سختی 9H می باشد. این محافظ نمایشگر دارای سطحی تمام چسب با پوشش کامل است و بعد از نصب به راحتی از نمایشگر گوشی شما مراقبت می کند. لبه ها با قوس 2.5 صیقل داده شده است تا قاب به گوشه های گلس فشار نیاورد و باعث بلند شدن آن نشود.

این گلس به دلیل پوشش ESD رد چربی، اثر انگشت و گرد و غبار از روی صفحه مایش به راحتی پاک می شود. خاصیت آنتی استاتیک این گلس باعث شده انگشت به راحتی روی تاچ گوشی حرکت کند. عدم انعکاس نور از دیگر ویژگی های این گلس می باشد که باعث می شود کاربر تمام رنگ ها و کیفیت تصاویر را به وضوح مشاهده کند و چشم ها در برابر نور آسیبی نبیند.

1 46

ویژگی گلس شیائومی ردمی نوت 12 پرو 4G مدل HORO Green Dragon:

-دارای پوشش آنتی استاتیک

-مقاوم دربرابر ضربه

-لبه 2.5D

-درجه سختی 9H

گلس گوشی شیائومی ردمی نوت 12 پرو 4G مدل HORO Gold

محافظ های شیشه ایی به خوبی از صفحه نمایشگر گوشی حافظت می کنند و درواقع بهترین نوع گلس برای گوشی هستند. شیشه استفاده شده در این گلس دارای سختی 9H است و لبه های آن با قوس 2.5 درجه صیقل داده شده است تا قاب به گوشه های گلس فشار نیاورد و باعث بلند شدن آن نشود.

بر روی این گلس یک لایه الفوئیک وجود دارد که باعث مقاومت آن در برابر چربی و اثر انگشت می شود. عدم انعکاس نور از دیگر ویژگی های این گلس است که مانع آسیب به چشم ها در برابر نور می گردد.

1 47

ویژگی گلس گوشی شیائومی ردمی نوت 12 پرو 4G مدل HORO Gold:

-پوشش تمام صفحه

-مقاوم در برابر خط و خش

-لبه های 2.5D

-سختی 9H

گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Mietubl ESD

این محافظ نمایشگر گوشی ردمی نوت 12 پرو 4جی ضخامت کم، استحکام عالی و برش های دقیقی دارد که در کاربری دوربین و سنسور صفحه خللی ایجاد نمی کند. این محصول از شیشه ژاپنی با فن آوری نانو و از چندین لایه ساخته شده است و به دلیل پوشش ESD رد لک، چربی، اثرانگشت و گرد و خاک از روی صفحه نمایش به راحتی پاک می شود.

این گلس حساسیت لمس صفحه را کاهش  نمی دهد و انگشت به راحتی روی آن می لغزد. ضمن اینکه تمام چسب است و از پوشش کامل تمام صفحه برخوردار است. لبه های آن برشهای دقیق و تمیزی دارند که احتمال لب پر شدن، ضربه دیدن و ترک برداشتن آن را به شدت کاهش داده است.

1 48

ویژگی گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Mietubl ESD:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده

-درجه سختی 9H

-محافظت از تمام نقاط صفحه

-عدم محدودیت در کاربری محل های مهم گوشی

محافظ لنز شیشه ای Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل 3D

این محافظ لنز از جنس شیشه است و به راحتی بر روی لنز گوشی جا می گیرد و از همه جای دوربین پشت به صورت سراسری در برابر ضربه و خط و خش محافظت می کند. همچنین به دلیل باریک، سبک و شفاف بودن بر روی کیفیت تصاویر ثبت شده با دوربین گوشی تاثیری ندارد.

1 49

ویژگی محافظ لنز شیشه ای Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل 3D:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده

-درجه سختی 9H

-محافظت از تمام نقاط دوربین پشت

-عدم محدودیت در کاربری لنزهای دوربین

محافظ لنز شیشه ای Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل حاشیه دار

این محافظ لنز مقاوم و با کیفیت با درجه سختی 9H از همه جای دوربین پشت در برابر ضربه و خط و خش محافظت می کند. جنس آن شیشه ایی است و با طراحی باریک و سبک خود وزن گوشی را تغییر نداده و روی کیفیت تصاویر ثبت شده با دوربین تاثیری نمی گذارد. همچنین به آسانی روی لنز و دربین قرار می گیرد و از آن جدا می شود و دقیقا به اندازه دوربین پشت گوشی ساخته شده است.

1 51

ویژگی محافظ لنز شیشه ای Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل حاشیه دار:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده

-درجه سختی 9H

-محافظت از تمام نقاط دوربین پشت

-عدم کاهش وضوح و کیفیت لنزها و کارکرد لنزهای دوربین

گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Mietubl

این محافظ با استحکام عالی و برش های منظم خللی در کاربری دوربین و سنسور صفحه ایجاد نمی کند. و با ضخامت کم و سطح تمام چسب از حساسیت صفحه نمی کاهد. این گلس از شیشه ژاپنی با فن آوری نانو و از چند لایه ساخته شده و در زمان استفاده از آن کاهش کیفیتی را مشاهده نمی کنید.

حساسیت لمسی صفحه را کاهش نمی دهد و انگشت به راحتی روی آن می لغزد. گلس میتوبل از پوشش کامل برخوردار است و لبه های 9D آن برش های دقیق و تمیزی دارند که احتمال لب پر شدن و ترک برداشتن آن را کاهش می دهد.

1 52

ویژگی گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Mietubl:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده

-درجه سختی 9H

-محافظت از تمام نقاط صفحه

-عدم محددویت در کاربری پورتها

محافظ صفحه گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل سرامیکی حریم شخصی

این محافظ از همه جای گوشی محافظت کرده، برش های منظم و دقیقی دارد و در کاربری دوربین و سنسور خللی ایجاد نمی کند. در ساخت آن از فن آوری Privacy استفاده شده است و به گونه ایی است که تنها از روبرو می توانید صفحه نمایش گوشی خود را ببینید و در بقیه موارد صفحه گوشی کاملا سیاه دیده می شود.

سطح تمام آغشته به چسب این گلس باعث می شود هیچگونه هوا و حبابی بعد از نصب در زیر محافظ صفحه نمایش بوجود نیاید و با پوشش تمام نقاط صفحه اجازه نمی دهد جایی از صفحه نمایش گوشی شما آسیب ببیند.

1 53

ویژگی محافظ صفحه گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل سرامیکی حریم شخصی:

-ساخته شده از مواد منعطف نانو

-ساختار سرامیکی و نشکن

-پرایویسی و دید تنها از روبرو

-استحکام عالی و ضخامت کم

-عدم محدودیت در کاربری دوربین و سنسور

گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل تمام صفحه

این گلس از بهترین شیشه های حرارت دیده و مقاوم ساخته شده است و به بهترین نحو از صفحه نمایشگر گوشی شما محافظت می کند. برش های دقیق و تمیزی دارد و از حساسیت لمس و وضوح شفافیت صفحه نمایش نمی کاهد.

ضمن اینکه از پوشش کامل صفحه نمایش برخوردار است و محافظت کاملی از نمایشگر ایجاد می کند. انگشت به راحتی روی صفحه می لغزد و این گلس در استفاده طولانی مدت تغییر رنگ نمی دهد و ظاهر شفاف و براق خود را حفظ می کند.

1 54

ویژگی گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل تمام صفحه:

-ساخته شده از بهترین مواد شیشه ایی

-محافظت از تمام نقاط صفحه

-عدم محدودیت در کاربری دوربین و سنسور

-عدم کاهش شفافیت و لمس صفحه

-سطح تمام چسب

-سختی 9H

گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G

این گلس با درجه سختی 9H و مواد شیشه ایی با کیفیتی که در ساخت آن بکار رفته هر گونه نگرانی از بابت آسیب به صفحه نمایش گوشی را برطرف می کند. و به دلیل ضخامت کمی که دارد در صورت نصب آن روی گوشی تغییری در صفحه نمایش ایجاد نمی شود. و تنها عیب آن این است که لبه های گوشی را پوشش نمی دهد.

1 55

ویژگی گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G:

-ساخته شده از مواد شیشه ایی

-عدم پوشش لبه های صفحه نمایش

-برش دقیق  و تمیز با ضخامت کم

-عدم محدودیت در کاربری دوربین و سنسور اثر انگشت

گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل حریم شخصی

این گلس تمام صفحه نمایش گوشی را پوشش داده و ضخامت بسیار کمی دارد که تاثیر کمی روی لمس گوشی می گذارد. و با برش های دقیق و منظم در کاربری دوربین و سنسور اثر انگشت خللی ایجاد نمی کند. فن آوری پرایویسی بکار رفته در این محافظ نمایشگر باعث می شود تنها در زاویه 90 درجه بتوانید از صفحه نمایش گوشی استفاده کنید و در بقیه موارد صفحه به صورت سیاه و تاریک دیده می شود.

در زمان استفاده از این گلس هیچگونه رد لک، اثرانگشت و چربی روی صفحه نمایش باقی نمی ماند و باعث می شود نمایشگر گوشی  شما تمیز بماند. لبه ها با برش های منحنی کاملا صیقل داده شده است تا احتمال ضربه خوردن، ترک برداشتن و لب پر شدن آن به صفر برسد.

1 56

ویژگی گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل حریم شخصی:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده

-محافظت از تمام نقاط صفحه

-ضخامت کم و لمس بسیار روان

-پرایویسی و دید تنها از روبرو

گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Cactus

این گلس با پوشش کامل صفحه نمایش  از شیشه واقعی AGC  با فن آوری هیبرید ساخته شده است و از وضوح بسیار بالایی برخوردار است. خاصیت آنتی استاتیکی آن باعث می شود لمس بسیار روانی داشته باشید. سطح تمام آغشته به چسب این محافظ نمایشگر باعث نصب آسان آن می شود. در زمان استفاده از گلس چند لایه گوشی ردمی نوت 12 پرو 4g هیچگونه کاهش کیفیتی لمس صفحه را مشاهده نخواهید کرد  و انگشت به راحتی روی آن می لغزد.

1 57

ویژگی گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Cactus:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده

-ضخامت کم و محافظت کامل از تمام نقاط صفحه

-عدم جذب لکه، چربی و اثر انگشت

-عدم محدودیت در کاربری دوربین و سنسور

گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل SDG Anti Static

این گلس از شیشه AGC  ساخته شده و از فن آوری هیبریدی بهره می برد که کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد. سطح تمام چسب، وضوح بسیار بالا و خاصیت آنتی استاتیکی که باعث لمس روان صفحه نمایش می شود از دیگر ویژگی های این گلس است. لبه ها بصورت منحنی برش خورده اند و تیزی کناره های گلس بطور کامل گرفته شده است.

هنگام استفاده از این محافظ افت کیفیتی را مشاهده نخواهید کرد و ساختار چند لایه آن عملکرد دفاعی این محافظ را افزایش می دهد. با پوشش آنتی استاتیک رد چربی، اثرانگشت و لک روی صفحه نمایش باقی نمی ماند و باعث می شود انگشت به راحتی روی صفحه نمایش حرکت کند.

1 58

ویژگی گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل SDG Anti Static:

-پوشش کامل صفحه نمایش گوشی

-دارای خاصیت آنتی استایتک

-ساختار چند لایه

گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Super King Kong

این گلس از شیشه حرارت دیده با فن آوری Harves  ساخته شده و مقاومت بالایی دارد. و با برش های منظم و دقیق در کاربری دوربین خللی ایجاد نمی کند. لبه های این محصول با برش های منحنی کاملا گرد طراحی شده و تیزی خود را بطور کامل از دست داده است که باعث می شود احتمال ترک، ضربه و لب پر شدن صفحه نمایشگر گوشی به شدت کاهش یابد.

سطح تمام چسب این گلس باعث می شود نصب خیلی راحتی داشته باشد. این گلس هیچگونه افت کیفیتی را بوجود نمی آورد و وضوح صفحه نمایش را بطور کامل حفظ می کند. همچنین هیچ تغییر رنگی را روی صفحه نمایش ایجاد نمی کند و رنگ اصلی پنل نمایشگر گوشی را انتقال می دهد.

1 59

ویژگی گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Super King Kong:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده

-محافظت از تمام نقاط صفحه

-ضخامت کم و عدم کاهش حساسیت لمسی

-عدم جذب چربی، اثرانگشت و رطوبت

گلس فول Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل ایربگ دار

این محافظ صفحه نمایش تمام چسب به دلیل برش های منظم استایل بدفرمی به صفحه نداده و در کارکرد دوربین و سنسور صفحه خللی ایجاد نمی کند. گلس گوشی ردمی نوت 12 پرو 4جی از مواد شیشه ای  درجه یک و پلاستیک تی پی یو ساخته شده است و لبه های نرمی دارد که باعث می شود لب پر نشود و به راحتی نشکند.

در زمان استفاده از این گلس با پوشش تمام صفحه هیچگونه کاهش کیفیتی را مشاهده نمی کنید و وضوح تصویر بسیار خوبی دارد. ضمن اینکه بخاطر ضخامت کم حساسیت لمس صفحه را پایین نمی آورد.

1 60

ویژگی گلس فول Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل ایربگ دار:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده و پلاستیک نرم

-درجه سختی 9h و ضخامت کم

-پوشش کامل تمام نقاط صفحه

-عدم کاهش و وضح و حساسیت لمس صفحه

گلس فول میتوبل Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل No Frame

این گلس به هیچ عنوان خللی در کاربری دوربین و سنسور اثر انگشت ایجاد نمی کند و با ضخامت کمی که دارد صفحه را ضخیم نمی کند. محافظ نمایشگر میتوبل با سطح تمام چسب از پوشش کاملی بر روی نمایشگر برخوردار است. لبه های این محصول 5D هستند که علاوه بر برش های دقیق و تمیز به صورت منحنی صیقل داده شده اند تا احتمال ضربه، ترک و لب پر شدن آنها کاهش یابد.

1 61

ویژگی گلس فول میتوبل Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل No Frame:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده

-محافظت کامل از تمام نقاط بدنه و لبه ها

-عدم وجود حاشیه های رنگی

-برش منظم و عدم کاهش شفافیت و لمس صفحه

گلس فول Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل 10D Pro

این گلس با سطحی تمام چسب می تواند از صفحه نمایش گوشی در برابر هرگونه آسیبی محافظت کند. این محافظ نمایشگر 10D PRO کیفیت صفحه نمایش گوشی را کاهش نمی دهد و به دلیل ضخامت مناسب و مواد اولیه با کیفیتی که در ساخت آن بکار رفته است انگشت به راحتی روی صفحه نمایش گوشی می لغزد و لمس صفحه بسیار نرم و روان می باشد.

1 62

ویژگی گلس فول Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل 10D Pro:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده

-حفاظت کامل از تمام صفحه نمایش

-عدم محدودیت در کاربری دوربین و سنسور

-استایل شفاف و لمس بسیار روان

محافظ صفحه نانو حریم شخصی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G برند میتوبل

این گلس علاوه بر نازک بودن عملکرد دفاعی مناسبی دارد و نسبت به محافظ های شیشه ایی کمترین افت کیفیت را در انتقال صفحه نمایش دارد. لمس گوشی کاملا سریع و روان خواهد بود و سطح تمام چسب این محافظ نمایشگر باعث می شود از حساسیت لمس صفحه کاسته نشود.

در ساخت این گلس ردمی نوت 12 پرو 4G از فن آوری پرایویسی استفاده شده است و تنها می توانید از روبرو صفحه نمایش گوشی خود را ببینید. این محصول به دلیل ساختار با کیفیتی که دارد نور را بازتاب نداده و چشم کاربر را اذیت نمی کند.

ویژگی محافظ صفحه نانو حریم شخصی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G برند میتوبل:

-ساخته شده از مواد منعطف TPU

-برش های منظم و ضخامت کم

-پوشش کامل صفحه و تمام چسب

-دارای فن آوری پرایویسی

-عدم محدویت در کاربری دوربین و سنسور صفحه

-مقاومت عالی دربرابر خط و خش و مقاومت نسبی در برابر ضربه

برچسب پشت نانو Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل مات

این برچسب پشت گوشی از متریال منعطف ساخته شده و دربرابر خط و خش مقاومت عالی دارد، بسیار نازک و منعطف است و بر اثر ضربه ترک برنداشته و نمی شکند. ویژگی اصلی این برچسب مات بودن آن است که باعث می شود گوشی از دست نلغزد و استفاده از آن با قاب و کاورد تداخلی ندارد.

ساختار 4 لایه این برچسب نصب آن را کمی سخت می کند به همین دلیل بهتر است در نصب آن دقت بالایی داشته باشید و اگر امکان دارد کار نصب آنرا به یک فرد متخصص بسپارید.

1 63

ویژگی برچسب پشت نانو Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل مات:

-عدم محدودیت در نصب کاور

-ساخته شده از مواد نانو تی پی یو

-ضخامت کم و استحکام عالی

محافظ صفحه نانو Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل مات

این گلس محافظ نانو با ساختار 4 لایه یکی از بهترین گزینه ها برای محافظت از صفحه نمایش گوشی است  که به دلیل نازک و مات بودن در استفاده بلند مدت باعث آسیب به چشم نمی شود و افت کیفیتی در لمس گوشی ایجاد نمی کند. این محافظ انعطاف پذیری بالایی دارد و  مات بودن آن باعث می شود چشم کاربر دیرتر خسته شده و آسیب کمتری ببینید.

ویژگی محافظ صفحه نانو Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل مات:

-ساخته شده از مواد نرم TPU

-محافظت از تمام نقاط صفحه در برابر خط و خش

-سطح تمام چسب با دوام طولانی

-مات بودن صفحه نمایش

محافظ صفحه نانو مات Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G برند میتوبل

این محافظ نمایشگر با ساختار چند لایه و مات مناسب استفاده طولانی مدت از گوشی بخصوص برای گیم می باشد. مواد TPU و فن آوری نانو بکار رفته در این گلس باعث می شود در استفاده طولانی مدت چشم آسیب نبیند و اصطکاک بیشتری روی صفحه نمایش ایجاد شود که برای گیمرها بسیار اهمیت دارد.

این محافظ تمام چسب ساختاری 4 لایه دارد و نصب آن نیاز به دقت بالایی دارد. و بهتر است نصب این محافظ نمایشگر را به فرد متخصص بسپارید تا به درستی نصب این محافظ را برایتان انجام دهد.

ویژگی محافظ صفحه نانو مات Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G برند میتوبل:

-ساخته شده از مواد تی پی یو نرم و منعطف

-ساختار نازک و مات

-محافظت از تمام نقاط صفحه دربرابر خط و خش

-مناسب برای استفاده طولانی و گیم

محافظ صفحه گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل سرامیکی تمام صفحه

محافظ سرامیکی ردمی نوت 12 پرو 4g که از مواد سرامیکی با فن آوری نانو ساخته شده، انعطاف پذیر بوده، شکننده نمی باشد و در زمان استفاده از شفافیت و وضوح صفحه نمایش نمی کاهد. این محافظ تصاویر را به بهترین نحو نمایش می دهد و با سطح تمام آغشته به چسبی که دارد باعث می شود هیچ هوا و حبابی بعد از نصب در زیر محافظ صفحه نمایش بوجود نیاید.

ویژگی محافظ صفحه گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل سرامیکی تمام صفحه:

-ساخته شده از مواد منعطف سرامیک و نانو

-محافظت از تمام نقاط صفحه

-ضخامت کم و برش های منظم

-عدم کاهش شفافیت و لمس صفحه

محافظ صفحه گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل سرامیکی مات

این محصول برش های منظم و ضخامت کمی دارد که در کاربری محل های مهم گوشی مانند دوربین و سنسور خللی ایجاد نمی کند. پوشش سطح مات این گلس نور خورشید را بازتاب نداده و در زیر نور مستقیم خورشید هم می توان از آن استفاده کرد. و هیچگونه اثر لک، چربی و انگشت روی آن باقی نمی ماند و در صورت کثیف شدن هم با یک دستمال مرطوب به راحتی پاک می شود.

در زمان استفاده از این گلس تمام چسب که ساختار سرامیکی و نشکن دارد کاهش کیفیتی در وضوح تصویر و حساسیت لمس صفحه مشاهده نخواهید کرد و انگشت به راحتی روی آن ی لغزد. سختی 5H  این محافظ نمایشگر باعث می شود در برابر ضربه محافظت خوبی از نمایشگر داشته باشد.

ویژگی محافظ صفحه گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل سرامیکی مات:

-ساخته شده از مواد منعطف سرامیکی و نانو

-ضخامت کم با پوشش سطح مات

-عدم بازتاب نور و عدم جذب لکه و اثر انگشت

گلس لیتو Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل HD Plus

این محافظ صفحه نمایش شیشه ایی بسیار مقاوم و با کیفیت عملکرد دفاعی عالی دارد و به راحتی روی صفحه نمایش گوشی نصب می شود. در ساخت آن از شیشه مرغوب کره ایی و ترکیب آلومینیوم استفاده شده و سختی آن 9H است. در زمان استفاده هیچگونه کاهش کیفیتی را مشاهده نخواهید کرد و وضوح صفحه نمایش حفظ خواهد شد. ضمن اینکه حساسیت لمس صفحه را پایین نمی آورد و انگشت به راحتی روی آن می لغزد.

1 64

ویژگی گلس لیتو Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل HD Plus:

-ساخته شده از شیشه Crown 280 AB Glue

-درجه سختی 9h

-ضخامت کم و لمس بسیار روان

برچسب پشت نانو Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G

این برچسب با سطح تمام چسب از پشت گوشی در برابر خط و خش محافظت می کند و با تمام قاب ها و کاورها هماهنگ است. به دلیل ساختار انعطاف پذیری که دارد مانند گلس شکننده نمی باشد. با نصب این محصول محدودیتی در استفاده از دوربین مشاهده نخواهید کرد چرا که قسمت دوربین و فلش به خوبی برش خورده است. این محافظ ساختار سه لایه دارد و به دلیل اینکه نصب آن به دقت بالایی نیاز دارد در صورت امکان بهتر است کار نصب آن را به فرد متخصص بسپارید.

ویژگی برچسب پشت نانو Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G:

-ساخته شده از مواد منعطف tpu

-ضخامت کم و عدم کاهش شفافیت رنگ بدنه

-مقاوم دربرابر خط و خش

محافظ صفحه نانو Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل تمام صفحه

این گلس که با فن آوری نانو تی پی یو ساخته شده با دقت بالا برش خورده و ضخامت بسیار کمی دارد که باعث می شود تغییری در لمس و کیفیت صفحه نمایش گوشی بوجود نیاید. همچنین به دلیل کیفیت بالایی که دارد نور را بازتاب نداده و چشم را اذیت نمی کند. این محافظ نمایشگر سه لایه دارد و نصب آن نیاز به دقت بالایی دارد. پس بهتر است نصب آن را به فرد متخصص بسپارید.

ویژگی محافظ صفحه نانو Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل تمام صفحه:

-ساخته شده از مواد منعطف و نانو تی پی یو

-درجه سختی 9h

-محافظت از تمام نقاط صفحه نمایش گوشی

-برش های دقیق و عدم کاهش حساسیت لمس صفحه

گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Super D

این محافظ صفحه نمایش لمس روان و انتقال تصاویر با بالاترین کیفیت را برای شما فراهم می کند و برش های دقیق آن تداخلی در کاربری دوربین و سنسور اثر انگشت ایجاد نمی کند. این گلس از پوشش کامل برخوردار است و لبه های آن به صورت منحنی برش خورده اند که احتمال آسیب دیدن آن را کمتر می کند. سطح تمام چسب و ضخامت کم این محافظ نمایشگر باعث می شود از حساسیت لمس صفحه کاسته نشود و لمس بسیار روانی به کاربر ارائه می دهد.

ویژگی گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Super D:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده

-محافظت کامل از صفحه

-ضخامت کم با برش های منظم و سطح تمام چسب

-عدم کاهش شفافیت و عدم کاهش لمس صفحه

گلس فول گوشی شیائومی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Swift Horse

این گلس از شیشه حرارت دیده مقاوم ساخته شده است و از همه جای صفحه نمایش گوشی به خوبی محافظت می کند. سطح تمام چسب این محافظ باعث می شود تا هیچگونه هوا و حبابی بعد از نصب در زیر گلس بوجود نیاید. به هیچ عنوان اثری از لک، چربی و اثر انگشت روی صفحه نمایش باقی نمی ماند و در صورت کثیف شدن هم با یک دستمال مرطوب به راحتی پاک می شود.

لبه ها بصورت منحنی برش خورده اند که احتمال ضربه، ترک و لب پر شدن صفحه نمایش را کاهش می دهد. این گلس از شفافیت و وضوح صفحه نمایش نکاسته و تغییری در طیف رنگ صفحه نمایش ایجاد نمی کند.

ویژگی گلس فول گوشی شیائومی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Swift Horse:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده

-ضخامت کم و شفافیت بالا

-عدم کاهش حساسیت لمس صفحه

-عدم جذب لکه، چربی، اثر انگشت و رطوبت

گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Anti Static

این محصول با استحکام عالی از شیشه واقعی ساخته شده است و خاصیت آنتی استایتک آن از جذب هر گونه کثیفی جلوگیری می کند. برش های منظم و دقیق آن مانع از هر گونه خللی در کاربری دوربین و سنسور اثرانگشت می شود. این گلس با سطح تمام آغشته به چسب از پوشش کاملی برخوردار است.

لبه های منحنی آن باعث می شود تا بتوانید به راحتی با گوشی کار کنید.  ضمن اینکه نصب بسیار راحتی دارد و وضوح تصویر و حساسیت لمس صفحه را پایین نمی آورد. همچنین با پوشش تمام صفحه و با درجه سختی 9h می تواند به بهترین شکل از نمایشگر گوشی شما محافظت کند.

11 1

ویژگی گلس گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Anti Static:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده

-عدم جذب لکه، چربی و اثر انگشت

-درجه سختی 9H

-عدم کاهش شفافیت و لمس صفحه نمایش

گلس فول گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Monkey Premium

این محافظ صفحه نمایش از شیشه حرارت دیده با فن آوری Harves  ساخته شده و دارای درجه سختی 9h می باشد. برش های دقیق و منظم این گلس باعث می شود خللی در کاربری دوربین و سنسور صفحه نمایش بوجود نیاید. این گلس از پوشش کاملی بر روی صفحه نمایش برخوردار است و سطح تمام آغشته به چسب آن باعث می شود تا به راحتی نصب شود.

اثر لک، چربی و گرد و غبار به راحتی از روی این حافظ نمایشگر پاک می شود و لبه های آن که با برش منحنی صیقل داده شده اند احتمال ضربه دیدن، ترک برداشتن و لب پر شدن صفحه نمایش را به شدت کاهش می دهد. با استفاده از این گلس شاهد افت کیفیت و کاهش شفافیت صفحه نمایش نخواهید بود و رنگ اصلی نمایشگر گوشی را انتقال می دهد.

1 65

ویژگی گلس فول گوشی Xiaomi Redmi Note 12 Pro 4G مدل Monkey Premium:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده

-محافظت کامل از تمام صفحه نمایش

-لبه 5D و سختی 9H

-ضخامت کم، شفافیت بالا و عدم کاهش حساسیت لمس صفحه

-خاصیت چربی گریز و عدم جذب لکه، چربی، اثرانگشت و رطوبت

 فروشگاه فارس کالا بهترین لوازم جانبی گوشی را در دسترس کاربران قرار داده تا هر کاربری به بهترین نحو نیاز خود را برطرف کند. اگر به دنبال لوازم جانبی گوشی شیائومی ردمی نوت 12 پرو 4G مانند گلس و یا قاب و کاور شیائومی ردمی نوت 12 پرو 4جی هستید، می توانید بهترین محصولات را با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب در این فروشگاه تهیه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا