logo

بهترین گلس برای گوشی شیائومی Redmi K70

یک محافظ صفحه نمایش خوب می تواند ارزش فروش مجدد گوشی شما را به طور قابل توجهی افزایش دهد و هزینه ایی را که صرف خرید یک محافظ نمایشگر برای گوشی خود می کنید در واقع باید یک سرمایه گذاری به حساب بیاورید که نه تنها عمر گوشی شما را اضافه می کند بلکه باعث می شود نیاز به ارتقا گوشی خود را به تعویق بیندازید.

محافظ صفحه نمایش گوشی چه از شیشه نشکن ساخته شده باشد چه از پلاستیک مرغوب می تواند از ترک خوردگی و یا خراشیدگی گوشی شما جلوگیری کند.  اگر می خواهید یک گلس برای گوشی خود تهیه کنیدباید به مواردی مانند جلوگیری از رد اثر انگشت و گرد و غبار، کاهش تابش خیره کننده، افزایش حریم خصوصی و مقاومت بالا در برابر ضربه و خط و خش توجه کنید.

ما در ادامه بهترین گلس ها برای گوشی شیائومی Redmi K70 را به شما معرفی کرده اییم که ویژگی های یک محافظ نمایشگر مناسب و ایده آل را دارند. و می توانید با الهام گرفتن از ویژگی این گلس ها بهترین و مناسب ترین گزینه را برای گوشی خود انتخاب کنید. در ادامه با فارس کالا همراه شوید.

محافظ صفحه گوشی شیائومی Redmi K70 مدل نانو هیدروژلی

این محافظ نمایشگر از مواد نانو هیدروژل و با فن آوری Harves  ساخته شده است و ضخامت کمی دارد که این ضخامت کم و برش های دقیق باعث می شود مشکلی در استفاده از دوربین و سنسور صفحه بوجود نیاید. همچنین خاصیت ضد خش دارد و دارای سطحی تمام آغشته به چسب است تا هیچگونه هوا و حبابی در زیر محافظ صفحه بوجود نیاید.

گلس گوشی شیائومی ردمی k70 تمام صفحه نمایش را به صورت کامل پوشش می دهد نصب آسانی دارد. و به دلیل برش دقیق با دستگاه های برش CNC صفحه نمایشگر گوشی به طور کامل پوشش داده شده و محافظت می شود.

ویژگی محافظ صفحه گوشی شیائومی Redmi K70 مدل نانو هیدروژلی:

-ساخته شده از مواد منعطف و نانو تی پی یو

-محافظت از تمام صفحه با درجه سختی 9h

-عدم کاهش شفافیت و حساسیت لمس صفحه

گلس گوشی Redmi K70 مدل Anti Static

این گلس از تولیدات شرکت میتوبل است که از شیشه واقعی ساخته شده و کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد. سطح تمام چسب، وضوح بسیار بالا و خاصیت آنتی استاتیکی که باعث لمس روان صفحه نمایش می شود از دیگر ویژگی های این گلس است. لبه ها بصورت منحنی برش خورده اند و تیزی کناره های گلس بطور کامل گرفته شده است و کاملا متناسب با ابعاد نمایشگر گوشی ساخته شده است.

هنگام استفاده از این محافظ افت کیفیتی را مشاهده نخواهید کرد و ساختار چند لایه آن عملکرد دفاعی این محافظ را افزایش می دهد. با پوشش آنتی استاتیک رد چربی، اثرانگشت و لک روی صفحه نمایش باقی نمی ماند و باعث می شود انگشت به راحتی روی صفحه نمایش حرکت کند.

ویژگی گلس گوشی Redmi K70 مدل Anti Static:

-ساخته شده از شیشه حرارت دیده

-ضخامت بسیار کم و محافظت از تمام نقاط صفحه

-عدم جذب لکه، چربی و اثر انگشت

-لبه های منحنی و 5D

-عدم محدودیت در کاربری دوربین و سنسور

گلس نیلکین Redmi K70 مدل CP+ Pro

این محافظ نمایشگر که باریکترین محافظ شیشه ایی در بازار جهانی محسوب می شود، نصب بسیار آسانی دارد و تمام صفحه نمایش گوشی را پوشش داده و از آن در برابر ضربه و خط و خش محافظت می کند. گلس نیلکین ردمی کا70 با دستگاه CNC و به صورت کاملا دقیق برش خورده است و با برش 2.5 در لبه های کناری کاملا حاشیه های گوشی را پوشش می دهد و از نمایشگر گوشی بخوبی محافظت می کند.

این گلس چند لایه تمام چسب با پوشش سراسر نمایشگر گوشی به سادگی از روی آن بلند نمی شود و در هنگام استفاده هیچگونه افت کیفیتی را بوجود نمی آورد. ضمن اینکه در برابر لک و اثر انگشت مقاوم است و جای آن به راحتی پاک می شود.

1 71

ویژگی گلس نیلکین Redmi K70 مدل CP+ Pro:

-ساخته شده از شیشه AGC

-درجه سختی 9H

-محافظت از تمام نقاط صفحه

-استحکام عالی و برش های منظم

گلس نیلکین گوشی شیائومی Redmi K70 مدل H+ Pro

این محافظ نمایشگر از مواد شیشه ایی AGC  و فن آوری نانو HARVES ساخته شده و با عملکرد دفاعی عالی از صفحه نمایش گوشی در برابر ضربه و خط و خش به خوبی محافظت می کند. ضن اینکه با دستگاه های بسیار پیشرفته برش خورده و با لبه های با انحنای 2.5 باعث می شود تا کاربر به راحتی از گوشی خود استفاده کند.

گلس نیلکین اچ پرو از چند لایه مقاوم تشکیل شده است و اگر آسیب هم ببیند خرد نمی شود و تنها ترک میخورد. هم چنین ضد لک، ضد چربی و  اثر انگشت می باشد و مانع انعکاس نور در فضای باز می شود. این محافظ هیچگونه افت کیفیتی ندارد و کاملا شفاف است و هیچگونه تغییر رنگی را برای صفحه نمایش ایجاد نمی کند.

1 72

ویژگی گلس نیلکین گوشی شیائومی Redmi K70 مدل H+ Pro:

-لمس سریع و راحت

-تمام چسب

-ضد انعکاس نور

-دارای برش 2.5 درجه

-منطبق با صفحه نمایش گوشی

برچسب پشت نانو Redmi K70 مدل مات

این برچسب پشت گوشی از متریال منعطف ساخته شده و در برابر خط و خش مقاومت عالی دارد، بسیار نازک و منعطف است و بر اثر ضربه ترک برنداشته و نمی شکند. ویژگی اصلی این برچسب مات بودن آن است که باعث می شود گوشی از دست نلغزد. استفاده از آن با قاب و کاور تداخلی ندارد و این برچسب با هر نوع قاب و کاوری قابل استفاده است.

ساختار 4 لایه این برچسب نصب آن را کمی سخت می کند. به همین دلیل بهتر است در نصب آن دقت بالایی داشته باشید و بهتر است کار نصب آن را به یک فرد متخصص بسپارید.

ویژگی برچسب پشت نانو Redmi K70 مدل مات:

-عدم محدودیت در نصب کاور

-ساخته شده از مواد نانو تی پی یو

-عدم محدودیت در کاربری دوربین

-استایل مات زیبا

محافظ صفحه نانو حریم شخصی Redmi K70 برند میتوبل

این گلس از مواد منعطف تی پی یو ساخته شده است و علاوه بر نازک بودن عملکرد دفاعی عالی دارد. این محافظ از فن آوری پرایویسی بهره می برد و به گونه ایی طراحی شده است که فقط شما می توانید از روبرو صفحه نمایشگر گوشی خود را ببینید و در زاویه 28 درجه نمایشگر گوشی به صورت سیاه و تاریک دیده می شود.

همچنین سطحی تمام چسب با پوشش کامل و نصب آسانی دارد و در زمان استفاده از این محافظ حساسیت لمس صفحه کاهش پیدا نمی کند و انگشت به راحتی روی آن می لغزد. و نور را از روی صفحه بازتاب نداده و چشم کاربر را زیر نور مستقیم اذیت نمی کند.

1 73

ویژگی محافظ صفحه نانو حریم شخصی Redmi K70 برند میتوبل:

-ساخته شده از مواد منعطف TPU

-ضخامت کم و پوشش کامل صفحه

-تمام چسب با مقاومت عالی در برابر خط و خش

-مقاومت نسبی در برابر ضربه

محافظ صفحه نانو Redmi K70 مدل مات

این محافظ صفحه با کیفیت از تمام نقاط نمایشگر به خوبی محافظت می کند و به دلیل مات و نازک بودن در استفاده طولانی مدت از گوشی باعث آسیب به چشم نمی شود و افت کیفیتی در لمس گوشی ایجاد نمی کند.

این گلس انعطاف بالایی دارد و لایه مات آن باعث اصطکاک بهتر روی نمایشگر گوشی می شود که برای گیمرها بسیار مناسب است. ساختار 4 لایه این محافظ نصب آن را کمی سخت می کند و نیاز به دقت بالایی دارد.

ویژگی محافظ صفحه نانو Redmi K70 مدل مات:

-ساخته شده از پلاستیک نرم TPU

-محافظت از تمام نقاط صفحه در برابر خط و خش

-سطح تمام چسب و دوام طولانی

محافظ صفحه نانو گوشی شیائومی Redmi K70 مدل حریم شخصی

این گلس از مواد منعطف تی پی یو و نازک ساخته شده و توانایی مقاومت در برابر خط و خش را دارد. سطح تمام چسب آن باعث استحکام آن روی صفحه نمایش شده و بعد از نصب به راحتی از نمایشگر گوشی شما مراقبت می کند.

فن آوری پرایویسی این گلس به گونه ایی است که فقط می توانید از روبرو صفحه نمایش گوشی خود را ببینید. که اهمیت این ویژگی در مکان های شلوغ بیشتر حس می شود. در زمان استفاده از این محافظ نمایشگر حساسیت لمس صفحه کاهش پیدا نمی کند و انگشت به راحتی روی آن می لغزد و نور را از روی صفحه بازتاب نمی دهد.

1 74

ویژگی محافظ صفحه نانو گوشی شیائومی Redmi K70 مدل حریم شخصی:

-ساخته شده از مواد منعطف TPU

-برش های منظم و ضخامت کم

-پوشش کامل و تمام چسب

-عدم محدودیت در کاربری دوربین و سنسور اثر انگشت

محافظ صفحه نانو مات شیائومی Redmi K70 برند میتوبل

این محافظ نمایشگر شیائومی ردمی K70 با اینکه ساختار چند لایه دارد به دلیل مات و نازک بودن برای استفاده گیمرها مناسب است و همین نازک بودن باعث می شود لمس گوشی کاهش کیفیتی نداشته باشد.

ساختار مات این محافظ باعث می شود در استفاده طولانی مدت چشم آسیب نبیند و اصطکاک بهتری روی صفحه نمایش ایجاد شود. این محافظ تمام چسب ساختاری 4 لایه دارد و نصب آن نیاز به دقت بالایی دارد و بهتر است نصب آن را به یک فرد متخصص بسپارید.

ویژگی محافظ صفحه نانو مات شیائومی Redmi K70 برند میتوبل:

-ساخته شده از مواد TPU نرم و منعطف

-ساختار نازک و مات

-مناسب استفاده طولانی مدت برای گیمرها

-تمام چسب

برچسب پشت نانو گوشی Xiaomi Redmi K70 مدل هیدروژلی :

این برچسب پشت گوشی از مواد نانو هیدروژل با فن آوری Harves ساخته شده و دربرابر خط و خش مقاومت عالی دارد، بسیار نازک و منعطف است و بر اثر ضربه ترک برنداشته و نمی شکند.

ساختار تمام چسب این برچسب باعث می شود تا هیچ هوا و حبابی  در زیر محافظ پشت بوجود نیاید و با برش دقیق با دستگاه های CNC  پشت گوشی بصورت کامل پوشیده می شود.

ساخت 4 لایه این برچسب نصب آن را کمی سخت می کند به همین دلیل بهتر است در نصب آن دقت بالایی داشته باشید و اگر امکان دارد کار نصب آنرا به یک فرد متخصص بسپارید.

ویژگی برچسب پشت نانو گوشی Xiaomi Redmi K70 مدل هیدروژلی ::

-ساخته شده از مواد منعطف و نانو TPU

-درجه سختی 9H

-استحکام عالی، دوام طولانی با برش های دقیق

محافظ صفحه نانو گوشی Xiaomi Redmi K70 مدل هیدروژلی

گلس گوشی ردمی K70 مدل هیدروژلی از مواد نانو هیدروژل با فن آوری Harves  ساخته شده است و به صورت شفاف و انعطاف پذیر طراحی شده است. ضخامت کم این گلس باعث می شود باعث کمترین تغییر در صفحه نمایش و لمس گوشی نشود و به لطف برش های دقیق و ضخامت کم مشکلی در استفاده از دوربین و سنسور اثرانگشت گوشی بوجود نمی آورد.

این محافظ نمایشگر سطحی تمام چسب دارد و به صورت کامل صفحه نمایش را پوشش می دهد. ساختار 4 لایه این محافظ کمی نصب آن را مشکل می کند و بهتر است کار نصب آن را به یک فرد متخصص بسپارید تا این کار را به بهترین نحو برای شما انجام دهد.

ویژگی محافظ صفحه نانو گوشی Xiaomi Redmi K70 مدل هیدروژلی:

-ساخته شده از مواد منعطف و نانو TPU

-درجه سختی 9H

-محافظت از تمام نقاط صفحه

-عدم کاهش شفافیت و حساسیت لمس صفحه

 فروشگاه فارس کالا همیشه سعی بر این داشته تا بهترین لوازم جانبی گوشی را در دسترس کاربران قرار دهد تا هر کاربری به بهترین نحو نیاز خود را برطرف کند. اگر به دنبال لوازم جانبی گوشی شیائومی ردمی K70 مانند گلس و یا قاب و کاور شیائومی ردمی K70  هستید، می توانید این محصولات را با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب در این فروشگاه تهیه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا