logo

فعال کردن این تنظیمات می تواند عمر باتری آیفون شما را بهبود بخشد

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید عمر باتری آیفون خود را افزایش دهید. می توانید روشنایی صفحه را کاهش دهید تا در مصرف باتری صرفه جویی کنید، حالت Low Power Mode را فعال کنید که اجرای برنامه ها را در پس زمینه متوقف می کند.

همچنین می‌توانید با قرار دادن تلفن در حالت هواپیما  تا حد امکان از مصرف باتری کم کنید. اگرچه با این کار مطمئناً تماس‌های دریافتی را از دست خواهید داد و هر زمان که نیاز به استفاده از تلفن داشته باشید، باید حالت هواپیما را غیرفعال کنید، اما عمر باتری را افزایش می‌دهید.

فعال کردن این تنظیمات می تواند عمر باتری آیفون شما را بهبود بخشد

به Settings > Accessibility > Display & Text Size بروید. Reduce White Point را روشن کنید که شدت رنگ‌های روشن روی صفحه را کاهش می‌دهد. هرچه می‌خواهید عمر باتری بیشتری را ذخیره کنید، نوار لغزنده روی تنظیمات را بیشتر به سمت راست حرکت می‌دهید تا به 100% برسد.

البته یه ویژگی منفی هم دارد فعال کردن تنظیم Reduce White Point و آن این است که دیدن نمایشگر گوشی را در مکان‌های روشن یا آفتابی دشوار می‌کند. 

لوازم جانبی گوشی گلکسی اس 23 اولترا و لوازم جانبی گلکسی اس23 پلاس را با بهترین کیفیت  از فارس کالا تهیه کنید.

12 20

یکی از راه‌هایی که می‌توانید صفحه نمایش را مطابق میل خود اصلاح کنید، این است که آن را روی Reduce White Point تنظیم کنید و با نوار لغزنده و تنظیم روشنایی بازی کنید تا زمانی که سطحی را پیدا کنید که به شما امکان می‌دهد تلفن خود را بخوانید و در عین حال عمر باتری را بهبود بخشید.

همچنین، کاهش نور گوشی می تواند احتمال خستگی چشم را کاهش دهد و به شما کمک کند تا خواب بیشتری داشته و هنگام صبح که از خواب بیدار می شوید احساس شادابی بیشتری داشته باشید. اگر آیفون 15 پرو مکس یا آیفون 15 پلاس دارید، احتمالا دلیلی برای استفاده از این تنظیمات وجود ندارد.

تست باتری ما نشان داد که باتری آیفون 15 پرو مکس به مدت 19 ساعت و 20 دقیقه در حین مرور اینترنت کار می کرد. آیفون 15 پلاس با زمان 16 ساعت و 21 دقیقه چهارم شد. جایگاه دوم و سوم به ترتیب به گلکسی اس 23 اولترا (18 ساعت و 57 دقیقه) و گلکسی اس 23 پلاس (16 ساعت و 37 دقیقه) تعلق گرفت.

آیفون 15 پلاس بیشترین عمر باتری را در تست پخش ویدیوی ما با باتری 11 ساعت و 14 دقیقه داشت. پیکسل 8 پرو با امتیاز 10 ساعت و 32 دقیقه دوم شد و پس از آن آیفون 15 پرو مکس با امتیاز 9 ساعت و 45 دقیقه در رده دوم قرار گرفت.

برای خرید لوازم جانبی گوشی آیفون 15 پرومکس و خرید لوازم جانبی آیفون 15 پلاس به سایت فروشگاه فارس کالا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا